| kagome_8372 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent!
Casei mele nu e facut etajul superior iar in pod intra cumva niste pasari chiar daca e inchis. A cazut un pui de vrabiuta cui i s-au format doar acum penele pe aripioare deci nu cred ca are multe zile. Mama imi spune ca va veni tata si il va arunca undeva, dar asa mi-e de mila incat imi vine sa plang; eu un pacat totusi.
Ce credeti ca ar trebui sa fac? De hranit nu o sa reusesc din cauza ca este prea mic nu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Daca il atingi parintii nu o sa il mai hranesca, chiar daca il pui in cuib inapoi. daca e mic de tot primea hrana regurgitata de la parinti. (poti incerca sa il hranesti viermisori cu o penseta dar slabe sanse sa manance). poti vorbi cu un veterinar, el e in masura sa te ajute. dar trebuie sa faci asta repede ca puii mananca destul de des (foarte des)