| ReTz a întrebat:

As vrea sa cumpar pentru catelul meu Ciobanesc de Bucovina oase de vita sa-i mai ocup din timp(varsta 2 luni).Cam cat costa oasele de vita? De unde as putea sa le achizitionez?

Răspuns Câştigător
| Elena11Che a răspuns:

Încearcă la un măcelar, are resturi rămase cum ar fi oase sau organe, chestii de care nu mai are nevoie, îți va face un preț bun
SAU
la Kaufland (cred, nu mai știu exact) sau la Pet-shop exista niște "oase" făcute din piele speciale pentru ronțăit