| Izy10eye a întrebat:

As vrea sa stiu ce rasa este cainele vecinei mele:Arata ca un Border Collie, dar e mai mic si are corpul putin mai lung.

Răspuns Câştigător
| MadagasHardwell a răspuns:

Poate fi o corcitura... nu poate sa fie neaparat o rasa anume happy

5 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Incearca sa cauti aici, poate il gasesti :)

http://www.toateanimalele.ro/rase-de-caini/

Pa, pa!

| MadagasHardwell a răspuns:

E tot alb si negru ca un border collie?

| Izy10eye explică:

Da,este alb cu negru

| MihaelaDart a răspuns (pentru Izy10eye):

Un border collie nu este numai alb si negru, in aceasta rasa au si alte culori! da o cautare pe internet si informeaza-te. Poate ca acel caine sa fie o corcitura.

| MadagasHardwell a răspuns (pentru Izy10eye):

Poate fi o corcitura... nu poate sa fie neaparat o rasa anume happy