| Motea_Cristina_Maria_1991 a întrebat:

Am 2 pisici,surori,sunt nedespartite de cand erau puiute, acum au 3 ani. Una din ele s-a imbolnavit acum 4 zile si a ramas internata la veterinar o noapte,urmand sa merg cu ea zilnic la tratament. De cand am adus-o acasa cealalta cum se apropie de ea o maraie,parca nu o mai suporta. In rest stau in casa impreuna,dorm in acelasi pat dar la distanta una de alta,mananca impreuna,numai ca nu se mai joaca, nu se mai spala una pe alta.E posibil sa ii miroase blana celei bolnave si sora ei sa o considere intrus?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Ehh pai de la veterinar vine cu tot felul de mirosuri pe care le percepe surioara ei si probabil de asta.
Cred ca dupa ce se face bine si termina tratamentul vor fi BFF again;) miawww

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur ti-au dat alta pisica.