| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Azi mi-am scos hamsterul în frig. L-am învelit cu o geaca blanoasa, dar când m-am uitat la el strănuta. Oare a răcit?
P.S: l-am scos în frig pentru ca am fost nevoita, nu de dragul de a îl scoate!
Fundă!

3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Mergi cu el la veterinar.

| Ilovedogs234 a răspuns:

Are trebuie sa merge LA veterinary cu el Daca nu Vrei sa more. Nu vreau sa te întristez dar s-ar putea sa moare in câteva zile. Din câte stiu eu hamsteri grăiesc 2-3 ani si nu exista vreun alt tratament pe care ai putea sa il dai eu zic sa te duci la veterinar cu el?