| AnimalLover02 a întrebat:

cine are hamsteri (pitici)? Imi puteti povestii despre ei?
Cum ii cheama, ce va deranjeaza la ei, ce va place la ei...
FUNDA pentru cel mai detaliat raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| BubuBubutza a răspuns:

Bună! Eu am un hamster pitic. Îl cheamă Ricky. ciudat nume, ştiu puppy dog eyes Pe Ricky îl am de un anişor şi încă este adorabil. dar de obicei este trist. ăsta este singurul care nu-mi place la el. dar ieri dupâ ce ţi-am răspuns la întrebare am fugit să îi cumăr o Julieta. şi acum este atât de fericit. puppy dog eyes :3 Le-am cumpărat o căsuţă şi o nouă rotiţă şi se distrează minunat împreună. Îmi amintesc că aseară sărăcuţa era frântă şi a adormit pe burtica lui Ricky şi săracul avea nevoie la baie dar nu se ridica ca să nu o trezească pe fetiţă puppy dog eyes Ce adorabil, nu? Fetiţa nu are încă un nume... poate mă ajuţi tu să îi dau unul. m-ar ajutat sfaturile tale mult! :3 Ricky este maroniu, iar fetiţa este mai albicioasă :o Deci. cam asta este tot. Te pup. puppy dog eyes

| AnimalLover02 explică (pentru BubuBubutza):

Buna sigur ca te ajut happy
Uite cateva nume ce imi plac happy
Ema
Missy(domnisorica) asa o va chema pe amea daca va fi fata
Angella
Lady(doamna)
Mella
Lora
Sisy
Bella
Betty
Aisha
Fulga
LoLa
Lulu
LoLo

Cam atata stiu sper ca am fost de ajutor happy
P.S o sa faca pui laughing dar daca e fericit asta conteaza happy

1 răspuns: