| ღNameღ a întrebat:

deci mi-am convis parintii sa ma duca la canto pentru ca chiar am voce, am emotii parca as da un examen pentru ca nimeni nu ma auzit cantand decat eu, si cred ca am voce,, asa si...nu stiu cum canta o fata care NU are voce, Imi puteti arata un videoclip cu o fata care canta si nu are voce, sa stiu ce parere am despre mine, va roghappy

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu o sa fie un examen greu,nu stiu la canto,eu am dat la chitara acum trei ani dar cred ca este la fel, m-a pus sa cant ceva si m-a pus sa redau ritmul(profesoara sau profesorul bate in masa cu mana si tu trebuie sa bati dupa ce termina la fel ca ea).
P.S:incearca sa fi singura, fara nimeni in afara de profesor ca sa nu-ti fie rusine
P.S.2:incearca sa gasesti o melodie mai usoara inainte sa mergi ca sa nu te impotmolesti,parca doua melodii te pune sa canti,nu mai stiu,depinde de la profesor la profesor, sa nu ai emotii, sigur o sa iei examenul!happy

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ce coincidenta!laughing
Si eu merg pentru prima data maine la canto si am niste emotii...Mie mi se pare ca,cant foarte bine, asa ca tot imi pun in gand ca voi canta super maine si ca proa o sa fie multumita.happy
Asa ca, capul sus!happy

| DyannaDya a răspuns:

Hello! ite aici niste fete fara voce:
http://www.youtube.com/watch?v=n2xzWbRwOio
http://www.youtube.com/watch?v=YRs0FB0-k6g
si uite si una care are intr.adevar voce:
http://www.youtube.com/watch?v=eoOShkOd6ks&feature=related.
Sper ca te'am ajutat>:D