| Fumiko a întrebat:

Buna,mie imi plac foarte mult animalele si ma intereseaza ce as putea deveni (de ex:veterinara), si la ce facultate va trebui sa merg.Cat mai multe informati va rog, multumesc mult. Funda...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pentru veterinat exista facultate de medicina veterinara. Altceva in acest sens... Nu prea mai ai ce face, eventual sa-ti deschizi tu un centru de adoptie laughing

| Fumiko explică (pentru Adry05):

Ok mersi :*, de aia am intrebat pentru ca si eu stiam doar de veterinar laughing

1 răspuns: