| MEIALI a întrebat:

Stau la bloc si as vrea un animal de companie.Ce imi recomandati?

13 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Bishon, pechinez, soricar sau beagle.

| viotedy a răspuns:

Un acvariu cu pesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia niste gandaci de la vecini.

| Decebalul a răspuns:

Iti recomand un papagal!

| alex500 a răspuns:

Un cal, atat!laughing

| MEIALI explică (pentru alex500):

Un raspuns de...

| Roxy5199 a răspuns:

I-ati un porc de guineea\hamster. Sunt adorabili, dar, ai grija sa le schimbi asternutul cel putin o data pe saptamana! happy

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Îți recomand un Beagle pentru ca nu lasa par si e foarte destept. Învață foarte repede acest câine!

| MEIALI explică (pentru CatutzaDragutza2002):

Chiar nu lasa par? Pana la urma, e caine

| CatutzaDragutza2002 a răspuns (pentru MEIALI):

Nu.are parul(care e foarte scurt)lipit pe piele intr-un fel

| Minecraft93 a răspuns:

Cel mai bine cumparati niste zebre australiene9asa se numeste rasa)(sunt papagali) nu ocupa mult spatiu(sunt mici ca niste vrabiute)si canta foarte frumos

| KrYstyAn0 a răspuns:

Iati un caine bichon sau pechinez imperial

| OanaRaluka a răspuns:

Eu iti recomand un Yorkshire Terrier Toy...Nu lasa par deloc si este foarte jucaus.