| BiancaAlecsandra a întrebat:

am 21 de fazani dintre care 6 adulti deci am 17 pui si nu stiu care sunt fete si care baieti sunt marisori (cam o luna si ceva). DECI intrebare:cum pot sa-mi dau seama care sunt fete si care baieti? Dau funda! laughing)))

Răspuns Câştigător
| johnye2 a răspuns:

Masculul este mai colorat si femela este mai stearsa

| BiancaAlecsandra explică (pentru johnye2):

La adulti stiu dar la pui e tot asa?

6 răspunsuri:
| BiancaAlecsandra explică:

As dori raspunsuri serioase daca se poate va rog...mersi

| BiancaAlecsandra explică:

Am uitat sa precizez, 2 i-am papat

| The0nly a răspuns:

Pai faci asa!
Pui intr-o parte un telefon si in alta o lada de bere.
Cei care merg in partea cu lada de bere sunt masculi, cei care merg pe partea cu telefonul sunt femele.laughing
(Sincer chiar nu stiu)

| johnye2 a răspuns:

Da

| SleeD a răspuns:

Uita-te si tu daca au "carici" sau daca au o gaura... sau sunt prea mici sa iti dai seama?