| watashiwa a întrebat:

Am inceput cu jumatate de an in urma o carte pe wattpad. Nu sunt nemultumita de ea, ador sa postez la ea si nu am sters-o din simplul motiv ca ma atrage pur si simplu. Ma numesc YamSoHappy, iar cartea : Dreams. Ma gasiti din prima. Am mare nevoie de o parere. Nu stiu pe ce cale ma aflu si chiar v-as fi recunoscatoare dac-ati arunca o privire. Se citeste repede si usor si nu cred ca-i mare scofala dac-ati pierde putin timp pentru ea. Si ma bazez pe umor si gandurile adolescentine. Sunt prezente mai multe diagoluri, iar descrierea nu-i la o prea mare putere. Sper ca ma pot baza pe voi si sper sa primesc niste sfaturi utile. Astept multe raspunsuri si cel mai de "help" dupa parerea mea, va primi FUNDA. Daca va va placea, imi ziceti, daca nu - nu. Vreau pareri sincere, nu doar ce vreau sa aud si atat. Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Hey,am ajuns la al treilea capitol "Painful memories" si mie una imi place.o sa citesc in continuare, inca nu am citit prea mult, dar cred ca ai multa ambitie si sigur vei reusi :* O sa mai citesc si imi spun parerea mai pe larg maine happy

| watashiwa explică (pentru 123456789qwertuiop):

Mersi foarte mult happy Chiar sper ca o vei citi in continuare si desigur ca-ti astept parerile. Apropo, poti sa-mi scrii numele tau de utilizator de pe wattpad? happy

| 123456789qwertuiop a răspuns (pentru watashiwa):

Heii scuze ca nu am mai intrat...dar am teze si am olimpiada sad in acest weekend ma apuc sa citesc happy