| TurcoaicaTa a întrebat:

O sa am un caine pechinez nu stiu ce sa aleg din cate stiu baieti sunt mai jucausi si fetele mai cuminti si mai calme. Stau la apartament Ce sa imi aleg?

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Baiat ca nu o sa ai probleme ca o sa aiba pui dar sunt mai linistiti si nu o sa intre in calduri

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Baiat.

| DeejayAndr3y a răspuns:

Baiat.Este mai jucaus si nu te umple de cateihappy

| DenniDen a răspuns:

Eu am o pechineza fetita si este ft jucausa si cuminte...si daca o castrezi o sa fie si mai voaie iti spun din experienta. fetitele se ataseaza mai mult de tine. sper ca eam ajutathappy

| Diarobertaaaa a răspuns:

Salut,eu iti zic sa iti iai o femela. Si eu am si stau tot la blc doar ca eu am un labrador da femela e mai avantajos pentru ca pe pu poti face si bani daca vrei sai vinzi, e tot la fel de jucausa ca masculul iar masculul cand intra in calduri poate sati fuga chair cand esti cu el la plimbare si ii dai drmu din lesa. Sper ca te-am ajutat.SUCCES