| Clarissaaz a întrebat:

Buna TPU pisicuta mea este bolnavioara are 9 luni si o saptamana nu mai manaca si sta asa nu stiu cum sa zic bleaga adica nu mai e ca inainte vesela si jucausa astazi a mancat putin laptic cu paine si i-am luat niste boabe graunte dinacelea si a mancat mult adica a mancat vreo 3 pumni de boabe da apa a baut putina ce ziceti sa ii dau in continuare boabe pote isi va recapata pofta de mancare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Noi nu prea avem cum sa te ajutam. Cea mai buna solutie este veterinarul. Daca stai prea mult cu ea poate situatia se agraveaza fara sa iti dai seama...
Sper sa se faca bine curandwinking

| Clarissaaz explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Sa stii ca din contra situatia ii sa mai stabilit adica a inceput sa manance sa bea etc

| Purec a răspuns:

Mergi cu ea la veterinar cat mai curand. Probabil sa aiba ceva parziti, trebuie deparazitata.

| Clarissaaz explică:

Plz puteti sa imi spuneti si alceva da in afara de veterinar

| Eedytso a răspuns (pentru Clarissaaz):

Atunci incearca sa o mai tii pe graunte, apoi ii dai altceva. si vezi cum reactioneaza

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Cel mai bine ar fi să mergi la medicul veterinar, el știe ce este m ai binewinking.

| Eedytso a răspuns:

Pai sincer du-te la veterinar si iti va spune el mai bine ce sa faci

| Clarissaaz explică (pentru Eedytso):

Crede-ma si eu vreau sa fac asta dar parintii mei spun ca sa mai asteptam poate isi revine si de aia vreau niste sfaturi cu ce o pot hraniwinking

| Emrys a răspuns:

Mergi la veterinar, este singura solutie. Du-te cat mai repede. sa nu regreti apoi.

| cristinellaeli a răspuns:

S-ar putea sa aiba viermisori...asa a avut si pisicuta mea...du-o la veterinar si se va rezolva totul