| kidblue_9796 a întrebat:

Ofer spre adoptie o pisicuta in varsta de 2 luni jumatate, de culoare gri-tigrat.persoanele interesate ma pot contacta pe ym:just_drink_tea.valabil doar pentru bucuresti.

4 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,,Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| Alexandrup a răspuns:

As fi interesat pretul e negociabil nu? daca nu e nu sunt interesat

| Alexandrup a răspuns:

Id-ul meu este alex. pop05

| Alexandrup a răspuns:

Contacteazama