| KovacsMihaelaAndreea a întrebat:

Buna ziua, am cumparat un pui mic, pare a bishon dar bunica e bishon, bunicul e pechinez, mama e bishon, tatăl pui seamănă pe tata pechinez, al meu puiul e alb-negru ca tacsu.Ce credeți ca va ieși pechinez sau bishon?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Le-ai rasucit acolo de ne doare capul happy
tot un ghemotoc de asta mic o sa fiewinking

| Cosmin3412 a răspuns:

laughing). Ce mai contează ce iese?
Este un catelus micuț si frumos.
Ca e bichon sau pechinez nu mai are importanță. Tot caine este.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Depinde mult ce gena va mosteni, pe a mamei sau pe a tatalui. Nu iti poate spune nimeni cu cine va semana mai mult. Ca si la oameni, unii copii seamana cu tatii, altii cu mamele.

| Negroo a răspuns:

La cata corceala este acolo, va iesi un caine. Nu mai are cum sa iasa rasa pura de ceva.