| Theya1703 a întrebat:

Care vi se pare mai frumos... o catea mare neagra cu putin alb sau o catea mai micuta maro cu negru si cu blana cretulie?

Răspuns Câştigător
| just|breathe a răspuns:

Pai... o catea mai micuta maro cu negru si cu blana cretulie... da... suna bine...cred ca e un caine tare scump :X

11 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

O catea mare neagra cu putin alb happy parerea mea...

| BabyRosse a răspuns:

Daca ai adauga si poze ar fi perfect.Sincer cea care iti place tie cel mai mult.

| gianinutza a răspuns:

. o catea mare, neagra etc

| Irina a răspuns:

Ca si culori eu prefer alb cu negru, asa e catelusul meu. la blanita prefer sa fie intinsa si daca se poate sa fie mictongue
Acum depinde ce preferi tu. poti sa te mai orientezi si dupa personalitatea fiecarui caine.

| viatadecacatt a răspuns:

Varianta a 2 a day dreaming

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prefer un caine negru. E mai bland.

| iri a răspuns:

Prima varianta happy

| stetoscop a răspuns:

Inteligenta sa fie

| Sara a răspuns:

A doua varianta, si ca avataru meu, poate :d

| M.madallina a răspuns:

Mai micuta cu maro si negru

| Rose_2860 a răspuns:

A doua varianta