| Theya1703 a întrebat:

Care vi se pare mai frumos... o catea mare neagra cu putin alb sau o catea mai micuta maro cu negru si cu blana cretulie?

Răspuns Câştigător
| just|breathe a răspuns:

Pai... o catea mai micuta maro cu negru si cu blana cretulie... da... suna bine...cred ca e un caine tare scump :X

11 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Varianta a 2 a day dreaming

| Irina a răspuns:

Ca si culori eu prefer alb cu negru, asa e catelusul meu. la blanita prefer sa fie intinsa si daca se poate sa fie mictongue
Acum depinde ce preferi tu. poti sa te mai orientezi si dupa personalitatea fiecarui caine.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prefer un caine negru. E mai bland.

| M.madallina a răspuns:

Mai micuta cu maro si negru

| Sara a răspuns:

A doua varianta, si ca avataru meu, poate :d

| stetoscop a răspuns:

Inteligenta sa fie

| iri a răspuns:

Prima varianta happy

| BabyRosse a răspuns:

Daca ai adauga si poze ar fi perfect.Sincer cea care iti place tie cel mai mult.

| Rose_2860 a răspuns:

A doua varianta

| gianinutza a răspuns:

. o catea mare, neagra etc

| Demise a răspuns:

O catea mare neagra cu putin alb happy parerea mea...