| JackSergiu2015 a întrebat:

Catelusa mea Jack russel de 2 luni ' s-a impedicat si a cazut din pat ' cind m-am uitat la ea schiopata cu labuta din fata. Am pipait osul si nu simt sa se fi rupt ' dar daca trag o doare putin.E o luxatie? Trebuie operata? Maine am sa plec la veterinar. Dar puteti sa-mi spuneti daca e ceva grav?

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Nu este ceva grav
Trebuie sa o faci sa nu se mai atinga de lucruri. Poti sa o intinzi pe pat si sa o faci sa se simtă bine.
Nu este neapărat sa mergi la veterinar, dar totusi sa te convingi ca totul e bine.
Câinele meu a fost muscat de picior si dupa ce am facut tot ce am zis mai sus ia trecut si acum se simte normal.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Hmm. Vezi sa nu mai faca efort sau din astea. Sa se odihneasca si cam atat pana maine. Rasfat-o laughing Baftaa.