| Aly359 a întrebat:

E in regula daca in cura de slabire introduc si batoanele Fitness ( simple sau cu fructe )?

Răspuns Câştigător
| CutenessOverLoaded a răspuns:

Sunt extrem be bune batoanele acestea(nu doar la gust sunt bune)iti spun:am tinut si eu cura cu batoane Fitness si am slabit MIRACULOS...

10 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Da, este in regula. Cam pentru asta's facute tongue

| cinnamon a răspuns:

Nu pentru ca au mult zahar

Multumesc pentru stupid si nefolositor dar inainte ati putea sa va uitati si peste "ingrediente", si sa dati un search pe google daca nu le intelegeti.

| Teils a răspuns:

Da, este in regula. Nu au calorii si in plus sunt foarte gustoase

| imagine a răspuns:

E ok sa le introduci, au putine calorii, dar sa nu exagerezi.Banuiesc ca nu te gandesti la mai mult de 2 pe zihappy Si daca ai pofta de ceva dulce si sanatos, gasesti multe asemenea dulciuri in farmaciile naturiste.Mult succes!

| CelMaiBlogger a răspuns:

Bineinteles.Nu-i nicio problema.Bafta

| Ursuletz3Chocolatiu a răspuns:

Nu e nici o problema daca adaugi si batoanele fitness in cura pentru ca nici nu sunt "grele" ca sa zic asa... oricum pentru slabit sunt facute

| Ana a răspuns:

Nu este nici o problema

| Savy a răspuns:

Http://cum-sa-slabesti.savy.ro
Ce cura de slabire mai e daca te abati de la reguli? intra pe site, lamureste-te si nu te amagii luandu-te dupa numele produsului.

| annna a răspuns:

Da...sunt f bunewinking

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

E chiar foarte bine