| mara25noiembrie a întrebat:

Hey as vrea sa îmi cumpar sau sa adopt un yorkshire terrier biewer prețul lui nu vreau sa fie mare dar am găsit doar de la 3-4000 în sus.

V-as ruga dacă știți vreun site sau vreun proprietar care e dispus sa îl vândă mai ieftin sau chiar voi dacă aveți și vreți sa îl vindeți.

Prețul de început ar fi 1000-2000 lei negociabil.Mulțumesc mult.

2 răspunsuri:
| tarc a răspuns:

Buna Mara,
Nu stiu daca este exact ce cauti, dar am gasit unul la 500 RON.
http://www.tarc.ro/vand-pui-yorkshire-terrier-talie-mica/93.html
Incearca sa suni sa vezi daca mai este valabil anuntul.

| mara25noiembrie explică (pentru tarc):

Din păcate el sa vândut anunțul e de 3 luni.