| DorinDsx a întrebat:

am si eu doi pui de perusi si unul dintre ei a iese din cuib mi-a iesit de doua ori si are de abia 24 de zile. Iese singur sau il scot parintii.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lightwyrm a răspuns:

Pai depinde da mai singur parinti cum ii la pisicii dau un ex mama de la pisoi iii spala cu limba pote papagalu eu scos ca sa ii invete ca sa mearga si din astea si eu am avut perusii si tot la fel au facut si la mine big hug tongue :*

4 răspunsuri:
| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Nu nu-i scoate tu ca dupa paintii cred ca au miros de oamnei si-i omoara. Lasa-i singuri mai bine... Sa nu incerci sa faci asta...

Răspuns utilizator avertizat
| PerianuPaula99 a răspuns:

Iese singur.

| robertmagiculhp a răspuns:

Cred ca iese singur dar poate il scot parintii.