| pitesti a întrebat:

Ofer GRATUIT catelusa in varsta de 2 luni happy 1/2 pekinez. o vedeti in poza happy as dori sa fie bine ingrijita si sa fie tinuta in apartament sau casa happy nu in cotet sau in curte happy cine doreste ma poate contacta. sunt din pitesti.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu as dori un catel de talie mica pentru niste vecini carora le-a murit un catel teckel de11 ani. Oamenii sunt minunati, doar ca sunt din Brasov!

| pitesti explică:

Din pacate eu nu pot veni in brasov... si cred ca sunt mici sansele ca voi sa veniti in pitesti sad

| pitesti explică:

Anuntul nu mai este valabil