| pitesti a întrebat:

Ofer GRATUIT catelusa in varsta de 2 luni 1/2 pekinez. o vedeti in poza as dori sa fie bine ingrijita si sa fie tinuta in apartament sau casa nu in cotet sau in curte cine doreste ma poate contacta. sunt din pitesti.

3 răspunsuri:
| pitesti explică:

Anuntul nu mai este valabil

| ionela_5345 a răspuns:

O vreau eu! numai ca sunt din bucuresti...sad si ma gandesc ca nu prea avem cum sa ne intalnim.

| lauraolivia a răspuns:

SI mie mi-ar placea foarte mult ca eu am si un baiat pekinez numai ca sunt din Timisoara...