| pitesti a întrebat:

Ofer GRATUIT catelusa in varsta de 2 luni happy 1/2 pekinez. o vedeti in poza as dori sa fie bine ingrijita si sa fie tinuta in apartament sau casa nu in cotet sau in curte no talking cine doreste ma poate contacta. sunt din pitesti.happy

5 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pune si pe www.gemon.ro la donatii alte animale, trebuie sa-ti faci cont, gratis. Si sigur se gaseste cineva + ca poti s-o dai si in alt oras si sa gasesti transport acolo ( pe gemon ).

| pitesti explică:

Of. multumesc de sfat. si eu mai am un catel si nu pot tine 2... sper sa gasesc pe cineva care sa o doreasca si sa o iubeasca :X

| pitesti explică:

Am facut cont si acolo. incerc peste tot. sper sa ii gasesc niste parinti buni big grin

| pitesti explică:

Anuntul nu mai este valabil

| greenish a răspuns:

Pff... ce scumpa este :X as dori`o eu dar am o pisica in casa sad si nu cred ca s-ar intelege amandoihee hee oricum, e adorabila. puteti pune un anunt si pe okazii.ro poate gasiti pe cineva care o vrea ca e tare scumpa :*