| ABY2002 a întrebat:

Sal, ce credeti ca ar fi mai bine sa aleg: un rottweiler sau un husky? Si de ce?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Depinde pentru ce il iei.
Daca este pentru paza, opteaza pentru Rottweiler, daca il iei pentru companie/frumusete, alege Husky
Oricare ar fi alegerea ta, sa il stapanesti sanatos si sa ai grija lui
O zi buna sa aihappy

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Multi spun husky eu din rottwiler si suhky as alege rotteiler deoarece am o casa la tara si las duce acolo pentru paza

| wanted1 a răspuns:

Iti recomand Husky Siberian deoarece este un câine de mărime medie rapid, suplu și are o eleganță deosebită în mișcare.

| zignetg2 a răspuns:

Ce vrei tu, si de aia

| danSS a răspuns:

Husky