| catalin19999 a întrebat:

am o intrebare:cu ce se hranesc puii de pesti aurii? pestele mia fatat si nu stiu cu ce sa hranesc puii imi e frica ca pot sa moara!

Răspuns Câştigător
| misterygirl a răspuns:

Buna Catalin! pestisorii de aur ii poti hrani cu galbenus de ou fiert tare sau cu microviermi. Bine hraniti, puii cresc repede. ATENTIE! Daca hrana nu este din belsug, atunci puii vor creste diferentiat, si cei mari ii pot manca pe cei mici. funda!?

3 răspunsuri:
| michelle2221 a răspuns:

Poti sa ii hranesti cu putina mancare praf ( exista de cumparat ) sau cu mancare normal ( dar nu multa ) sfarmitata. happy Mult noroc!

| catalin19999 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, toti pestisorii mi-au muritcrying(