| 3lFiTzU a întrebat:

Ce parere aveti despre broastele testoase? Mie imi plac foarte mult si nu mi se par niste animalute plictisitoare ce ziceti merita sa cumpar? In jur de cat m-ar costa una?

7 răspunsuri:
| CuteCurly a răspuns:

Hei! Verisoara mea are o broscuta testoasa pe nume Daisy-Boo, este foarte draguta si nu, nu este plictisioare! Mereu cand ma duc la ea, ma joc cu ea, odata m-a muscat de deget. Da, eu cred ca merita sa iti cumperi. In jur de 50 de lei, adica am vazut intr-un magazin din Cluj. Ma rog, si eu ma gandeam sa imi iau una. Pe scurt: Imi plac foarte tare broastele testoase!

| 3lFiTzU explică (pentru CuteCurly):

Si mie la fel

| CuteCurly a răspuns (pentru 3lFiTzU):

Pana la urma o sa-ti iei? happy

| TravisForest a răspuns:

Hey! Am 2 broscute testoase si nu sunt deloc plictisitoare! Le am de 3 ani si m-am obisnuit asa de mult cu ele. In fiecare zi ma joc cu ele si ele sunt obisnuite cu mine. Daca le las pe jos ele vin dupa mine. Daca iti plac foarte mult eu iti spun sa iti iei una pentru ca nu iti va parea rau!
O seara frumoasa!

| Haney a răspuns:

Adevarat sunt cam plictisitoare.Si nu iti va lua mult depinde. Daca iei una de apa in jur de 10 lei daca iei una de uscat ei bine in jur de 50 de lei poate chiar mai mult sadFunda?

| LKC a răspuns:

Mie mi se par animale dragalase si iubitoare, iar daca tu iti doresti cu adevarat un animal special ca acesta ar merita sa il iei.Nu are un pret foarte mare insa are nevoie de ingrijiri speciale.Broscuta mea a murit mai demultsad, si stiu din experienta ca sunt xtraordinare. Sper ca te-am ajutatwinking

| madalinnaioanna a răspuns:

Buna eu am 3 testoase in legatura cu cat ar costa cam 40 -50 lei una nu e scumpa mananca orice in afara de carne de porc. eu am avut 4 dar una a fost muscata de catel si a murit((.