| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebarethinking intentionez sa imi iau un animal de companie si m-am gandit la un lemur... Aveti idee de unde pot achzitiona unul? NU vreau sa aud pareri de genul "- De la zoo", sau " - Il furi de la zoo". Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Din jungla

| nousername2 a răspuns:

Numai bine iti iei tu o pisica si scapi de grija?

| silivlad a răspuns:

Cea mai simpla optiune te rogi la dumnezeu

| dannys32 a răspuns:

Sunt alergic la pisici si am un caine deja ce e drept e ca ma cam cert cu el pe canapea e un labradorlaughing si imi face nervi in fiecare seara ca nu vrea sa se dea de pe canapea,,,

| Cimpy a răspuns:

Prinde unu

| fataascunsa a răspuns:

De ce nu iti iei un papagal, sau un catel.

| fataascunsa a răspuns:

Ia-ati un papagal, ca semeni cu fratele meu, si el e alergic l-a pisici si vrea un sarpe.