| Biby_8358 a întrebat:

Am un hamster pitic siberian pe nume Cherley. Are 6 luni si 33 de grame.
Sunt ingrijorata ca ar putea fii putin cam mare pentru un hamster pitic ...deoarece cei de la alti oameni sunt mult mai mici... ce sa fac?
credeti ce e o greutate buna. Pare micut si usor dar nu e...

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Pai...uite ce cred : eu am hamster pitic roborovski si zice ca are max 28 g si este cea mai mica rasa de hamster pitic! deci cred ca e normal!

1 răspuns:
| Recka a răspuns:

Eu zic sa'l tai.