| alex495 a întrebat:

A fost cineva recent la Start Gym pe langa kaufland ul de la nord din Ploiesti? Pun la dispozitie un sac de box?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Da,din moment ce e sala de sport n-au de ce sa nu puna. Oricum vei avea aparate care te vor pune mai rau ca sacul de box la munca

| alex495 explică (pentru Samariteanul):

Nu neaparat. Gold Gym nu are si din punct de vedere al notoritatii Gold e mult mai cunoscuta fiind si pe plan mondial. Start Gym e un hotel care are sala de fitness si din lipsa de turisti permit si altora contra cost sa intre