| Imstrong a întrebat:

Urmeaza sa-mi iau un bichon maltez alb:X:X:X.
Dar eu cand incepe scoala voi fii cam toata ziua la scoala.
Si catelusul va ta singur sad ..doar ca pe aici prin camera sunt gauri pe dupa dulap sub pat etc si mi-e frica sa nu se bage acolo si sa numai poata iesi si bineinteles sa moara crying am patit-o (cu alt animal) deci ce pot face cu el cand plec la scoala? sau nu se baga unde nu-i fierbe oala?
App asi aprecia mult daca mi-ati da niste nume de bichoni, fetite si baietei.dar mai mult baietei

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Mai bine nu il iei, decat sa iti faci aiurea scenarii la scoala.

| Imstrong explică (pentru LTAA):

Il iau, m-am decis dejawinking

| LTAA a răspuns (pentru Imstrong):

Eventual, poti sa il lasi in grija unor rude, bunici, prieteni, daca sunt in orasul tau si stau mult timp acasa, iar in weekend ii vizitezi.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Chiuleste de la scoala laughing)

| Imstrong explică (pentru 3NGL3ZUL):

Daca nu stii sa-mi raspunzi mai bine TACI