| Briceag08 a întrebat:

Ce firma de tricouri sunt mai durabile/mai rezistente?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Reserved, Pull & Bear, NewYorker.

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Toate tricourile noi ba au intrat la apa, ba s-au decolorat, ba n-au rezistat la mai mult de 2 spalari. Tot ce exista in Romania nu este calitate, orice firma ar fi aceea. In afara e altceva; dar in Romania se degradeaza rapid orice produs, sau nu este de calitate, ca si tara de asemenea. happy

| MihaelaDart a răspuns (pentru anonimg):

Nu este adevărat, depinde de noroc și de unde îl cumperi, nu tot ce este de firma este și bun! Până să plec din Romania, după 10 ani și mai mult mai am haine încă în stare foarte buna și cu purtari dese. Când am fost in Germania pot spune că am câteva haine care după nici un an mi s-au stricat, totul depinde de unde îl ei. In Grecia la fel unde sunt acum, altele bune, altele proaste. Peste tot este asta.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

KNOX din Cluj.

| zilog a răspuns:

Second-hand
100 de tricouri la pret de 1 singur nou

| Sekim a răspuns:

Nu contează firma ci materialul. Daca este bumbac organic 100% va fi de calitate superioara fata de orice alt produs. În toată lumea se vând tricouri și haine cică din 100% bumbac dar bumbacul ăla nu e organic ci e făcut din celuloza și alți compuși chimici. Tricouri de calitate daca nu mă înșel face Marcelo Burlon in afara. Poți căuta pe YouTube firme de tricouri sau tricouri din bumbac organic.

| morfeo a răspuns:

Eu folosesc tricouri din decathlon. Sunt casual si calitative

| HaiduMatteo a răspuns:

Pull&bear si ai mai putea incerca champions