| best1people a întrebat:

Cineva mi-a reinstalat windowsul si nu mai am nici un program pe el,dor internet explorer,dar nu ma lasa sa intru pe nici o adresa ca sa descarc ce am nevoie,zice ceva de securitate,certificat etc.Ce s-a intamplat si ce sa fac?
Apropo,eveam si pachetul office 2010, dar acum nici macar un amarat de word nu mai am.

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Poate te ajută asta: http://www.youtube.com/watch?v=FK3HWm9LGOk

4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Ce windows ai și ce versiune de Explorer?

| best1people explică (pentru Green66):

7 si nu stiu ce versiune e browserl dar e un pic mai nou

| Benito2014 a răspuns:

Nu ai setata bine, ora, data si anul! De asta iti cere certificat la browser

| Darkys11 a răspuns:

Intra în device manager ca e posibil sa nu ai driverul de net instalat