| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca cu putin noroc orcine poate ajunge un actor?

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Chiar daca toti suntem niste actori pe scena propriei vieti,cred ca pentru a deveni actor profesionist trebuie sa ai totusi niste calitati :
talent,dictie,memorie, ureche muzicala, etc.

| mgtow a răspuns:

Noroc, talent si contacte ca sa te bage pe fir.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta aceasta meserie nu se bazeaza pe noroc. Daca nu ai chemare si vocatie pentru asta, degeaba ai noroc.

| NoNameJunior a răspuns:

Nu se bazeaza totul doar pe noroc.
trebuie sa il ai si pe el dar sa ai si talent.
de ce, vrei tu sa devii actrita?

| Deea a răspuns:

Cu putin noroc, poti face alte chestii, nesemnificative, dar nu poti deveni actor. Poti fi actor doar daca esti bun, si daca ai inclinatie pentru scena, ca degeaba ai noroc si esti tras la sort sa fi actor, daca tu nu ai talent, ca regizorul te da afara ca ii strici filmul. Deci nu depinde de noroc, ci doar de talentul unui om.

| Amorezatul a răspuns:

Salut! Meseria de acrtor in Romania precum si in afara are o mare legatura cu capacitatea de a canta! Exista putini actori care nu au voce si practica aceasta meserie, iar aceia au compensat prin alte modalitati! Succesul unei cariere de actor depinde de talent, abilitati si din foarte multa munca. Personal nu cred in noroc ci cred in capacitatea fiecarui om de asi forma in destin. Pe scurt iti spun asa: Da, poti ajunge actor anonim prin noroc, dar nu poti poti trai din asta in felul acesta! Perseverenta este cea mai importanta calitate a lor, nu uita de dictie, de talentul de a ascunde si interpreta emotii. Sunt o multime de lucruri! Sper ca te-am putut ajuta!

| maryus92 a răspuns:

In Romania nu trebuie sa ai putin noroc, trebuie sa ai un noroc enorm ca sa iti atingi visul si talent binenteles in ceea ce vrei sa faciwinking

| LolNope a răspuns:

Daca vrei sa joci in niste telenovele la AcasaTV,da,ai nevoie doar de noroc.
Daca vrei sa fi actor renumit,o legenda, ai nevoie de talent, dictie, si sa ai priza la public.

| AlexMaxWoW a răspuns:

Nu draga, nu aici nu tine de noroc doar de talent...

| DulceCaLamaia a răspuns:

In telenovele poate.laughing