| FaimaSIprestigiu a întrebat:

Daca o fata nu ma cunoaste,dar ma vede intamplator undeva...iar peste cateva zile imi spune, ca m-a vazut...
inseamna ca ii place de mine? Sau am iesit in evidenta, eu cu ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca intr-o oarecare masura contezi pentru ea din moment ce voi nu sunteti prieteni si totusi ea ti-a zis ca te-a vazut.

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu neaparat. Este posibil sa aiba o memorie vizuala buna. Si mie mi se intampla sa imi amintesc persoane pe care le-am vazut, femei, barbati sau copii, fara sa fiu atrasa de ele sau fara sa iasa in evidenta. Pur si simplu se intampla sa le fi vazut inainte.

| HardCore7750 a răspuns:

Dragostea la prima vedere e posibila.