| GoogleUser a întrebat:

De ce nu pot instala skaype? Raspunsul este aici!
Salut tuturor, acum NU vin cu o intrebare, dar cu un raspuns. Raspunsul este la intrebarea: de ce imi da eroare cind instalez skaype? Raspunsul este ca antivirusul (care probabil este instalat se curind), nu iti poate citi folderele de la skaype. Singura solutie este aceea de a dezinstala antivirusul, si sa instalam din nou skaype. Dar atentie, skaype-ul trebuie sa fie de pe site-ul oficial http://www.skype.com/ro/.
Dupa aceasta puteti sa reinstalati antivirusul fara nici o problema.

Pe curind!

7 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Nu trebuie dezinstalat ci doar dezactivat temporar (Temporarity disable)

| GoogleUser explică (pentru Nelu62):

Nu rezolvi nimic daca il dezactivezi! :d

| Nelu62 a răspuns:

"Asa-i cum spui tu"

| GoogleUser explică (pentru Nelu62):

Si multi altii! :d

| doctorandus a răspuns:

Eu n-am dezactivat antivirusul si Skype s-a instalat corect de fiecare data. Bine ca am refuzat sa instaleze Bing s.cl.

| GoogleUser explică:

Ca sa ma intelege-ti toti. Ceea ce am spus eu se refera doa la niste cazuri aparte, dar nu in general.

| GoogleUser explică:

De ce nu pot instala skaype? Raspunsul este aici!

Salut tuturor, acum NU vin cu o intrebare, dar cu un raspuns. Raspunsul este la intrebarea: de ce imi da eroare cind instalez skaype? Raspunsul este ca antivirusul (care probabil este instalat se curind), nu iti poate citi folderele de la skaype. Singura solutie este aceea de a dezinstala antivirusul, si sa instalam din nou skaype. Dar atentie, skaype-ul trebuie sa fie de pe site-ul oficial http://www.skype.com/ro/.

Dupa aceasta puteti sa reinstalati antivirusul fara nici o problema.