| BiancaBiby123456 a întrebat:

Este asa de adevarat ca Lady Gaga a fost barbat si s-a transformat in femeie? FUNDAA :X

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Nuuuuu nu este adevarat stai linstita nu s-a intamplat asa ceva! Lady Gaga a fost dintoteauna femeie! oamenii cred astfel de lucruri din cauza stilului ei mai ciudat oarecum! stim cu totii cat le palace papritolor sa inventeze lucruri neadevarate! Lady Gaga a fost mereu fata/femeie ii fata/femeie si va fi fata/femeie! sper ca te-am ajutat!happy FUNDA TE ROG!?:*

14 răspunsuri:
| Babylonul a răspuns:

Nu nu cred. fiecare crede ce vrea baftalaughing

| Alex1997eu a răspuns:

Nu este adevarat ca daca era barbat cat de cat de observa.Si n-ar mai fi fost frumoasa.

| pwp a răspuns:

Nu, nu e adevarat.
Lady Gaga e hermafrodita, adica are 2 organe sexuale:si barbatesc si femeiesc.Asa s-a nascut.
Sper ca ai inteles :*

| MăGdUtZik a răspuns:

Nu cred.

| SwAn a răspuns:

Nu. Zvonuri inventate. Si daca era adevarat nu se aflawinking ca doar nu e proasta Lady GaGa sa faca asta si sa mai si lase sa se mai afle dupa.

| Girls14 a răspuns:

Nuuu Doamne feresterolling on the floor
Lady Gagalaughing a fost este si va fi FEMEIEhappy

| D3X73R a răspuns:

Nu, este hermafrodita

| ghorghe123 a răspuns:

Nu a fost barbat aceste vorbe sunt niste zvonuri!

| krusedsasuke a răspuns:

Nu este adevarat.

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, nu nu este adevarat sunt niste zvonuri dar ea are 2 sexuri asa s-a nascut, sper ca te-am ajutat, funda daca vrei

| MrAngelus a răspuns:

La fel de adevarat ca faptul ca o bicicleta e mai mare decat un TIR.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bârfe de ziar!
Pa, pa.

| HermioneLove a răspuns:

Mersi pentru. funda!happy