| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor va rog! Aseara mama a zis chestii gen adolescenta mamei si ma intimidat iar cand i-am spus ca ma enerveaza ca imi zice asa si etc a inceput sa se enerveze sa tipe la mine acum cand ii spuneam daca ma duce la niste castinguri a zis ca nu stie iar eu am intrebat-o de ce si a zis ca imi spune diseara dar eu nu am inteles ce vrea sa imi zica si am mai intrebat-o o data si mi-a zis ca stiu eu despre ce e orba si ca mi-a mai zis si chestii din astea dar eu nu stiu despre ce vorbeste credeti ca are legatura cu aseara? va rog spuneti-mi:

1.Cum sa ii spun ca mi-a venit menstruatia

2. Ce sa fac?

3.Despre ce credeti ca era vorba?

Va rog mult ajutati-ma dau funda si vot plizzz help

2 răspunsuri:
| Metaloco a răspuns:

1.iti ceri scuze pentru comportament
2.ii spui pur si simplu ca i cv normal
3.despre chestii de femei

| oanna2011 a răspuns:

Probabil are legatura. adica cu sigurata este vorba despre comportamentul tau fata de ea. tot ce ai de facut e sa.ti ceri scuze, parerea mea. happy fundita? puppy dog eyes