| kegrtteger a întrebat:

Pe cat incepe prima vacanta la scoala pentru ca trebuie sa ma operez (nu urgent) insa nu vreau nici sa ratez scoala.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa-ti iei mai devreme de 23 decembrie cu cateva zile. ORicum putini se mai duc si-n saptamana cu 23 decembrie, in special la liceu. Poti undeva in jur de 20 sa te duci linistit/a

| Alexandruuu88 a răspuns:

Pe 23 decembrie

| Himynameis a răspuns:

De ce sa te operezi? Esti Ok?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Himynameis):

E ok, de aia se opereaza.

| DeCeMaiContează a răspuns:

Daca esti in clasele mici(0-IV) vei avea prima vacanta intre 28 octombrie si 5 noiembrie.Dar daca esti de la clasa a V-a in sus prima vacanta va fi cea de iarna(adica pentru toate clasele de la 0 pana la a XII-a)care este de pe 23 decembrie pana pe 14 ianuarie.

| Maria39popescu a răspuns:

Pe 23 decembrie din cate stiu, acum daca esti inca la scoala primară exista o vacanța de o saptamana undeva in noiembrie