| fakehlds a întrebat:

Salutare, va rog sa ma ajutati cu o problema... aseara mi-a cerut unu id-ul skype... i l-am dat iar dupa cateva secunde primesc alt mesaj ca nu trebuia sa il dau ca tot o sa imi pice netu... si asa este... de fiecare data cand ma vede on in joc face sa-mi pice netu... astept raspunsuri reale happy

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Pai...ce trebuie sa faci?
Simplu. Ii dai ignore pe skype sau intri pe invizibil. Dupa il stergi din lista de prieteni din joc sau ii dai ignore. *in functie de joc...*
Daca nu functioneaza atunci iti faci alt cont pe skype... sau in cel mai rau caz un alt cont in joc.
Succes!

| Emma198 a răspuns:

Pai poti sa-l stergi de pe skype si il stergi si de la prieteni pe jocul acela.
Daca nu, iti inchizi contul de skype si iti faci altul.
Sper sa mearga.Bafta.