| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Care e cea mai rapida cale de a face multi bani?

Răspuns Câştigător
| Cortex a răspuns:

Salut! Cea mai rapida cale de a face multi bani ca sa o urmezi ai nevoie de bani de inceput, ca in orice afacere.Calea catre succes este intotdeauna a celor ce au idei geniale si le pun in practica si a oamenilor nebuni ce arata doar partile pozitive ale nebuniei lor.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hotia. Sau prostitutia, pentru femei.
Sau joaca la Loto. Dar pentru asta ai nevoie de o gramada mare de noroc. Si chiar de va da peste tine norocul, tot va trebui sa ai rabdare sa il astepti.
Daca insa vrei ceva corect, serios, atunci nu exista solutii rapide. Trage, frate, de tine pana nu mai poti, munceste pana faci bataturi, si cu cit tragi mai tare, cu atit mai repede vei face bani.

| Bondarel99 a răspuns:

Sa furi probabil...

| Dennv a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu degeaba suntem din Romania big grin

| Bondarel99 a răspuns (pentru Dennv):

Asta e cea mai simpla cale oriunde in lumea asta, dar nu inseamna ca si cea mai buna...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Munca

| GoldenZenith a răspuns:

Îți vinzi virginitatea.

| iVIBER387 a răspuns:

Sa te imprietenestii cu presedintele!