| ShadowRed a întrebat:

Nu voi tine un discurs lung deci hai sa intram in subiect:
Caut sa invat cum sa fac rost de un minecraft si cum sa creez un sever pe care pot juca cu altii(fratemu si (3 veri+cativa prieteni de-ai lui)).
Deci daca stiti cum se face unul; si imi puteti explica detaliat, dacaew nevoie cutesc si romane intregi si un ling, multumesc.
Dau funda la cel mai folositor raspuns!

6 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Foarte simplu. cumpărați toți jocul de pe Steamwinking sau, dacă vreți să fiți "șmecheri", căutați pe youtube how to create a minecraft server, nu cred că e așa greu

| Reb a răspuns (pentru هوراس):

Mc nu se cumpara de pe steam tongue

| ShadowRed explică (pentru هوراس):

Nu vreau sa-l cumpar
gratis daca pot sa-mi fac

| هوراس a răspuns (pentru Reb):

Greșeala mea, îs obișnuit să găsesc aproape orice joc pe Steam laughing

| Reb a răspuns (pentru ShadowRed):

Cauta pe site-uri. Mai multe detalii nu dau fiindca raspunsul imi va fi sters.

| Reb a răspuns:

Cumpara-ti minecraft de pe minecraft.net