| 5Card a întrebat:

Scuzati categoria dar am si eu o intrebare doar pentru profesionistii Metin2!
La ninja cum strebuie pus statusul sa fii bun in pvp dar si in pvm? Statusul e acela cand dai pe "C" si iti apare alea cu "DEX; INT; STR; VIT. Caci vreau sa bat si lure dar si playeri.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Blu3Smyle a răspuns:

Pui 1 pct la vit 2 la dex dex creste rezistenta si puterea din skill si atac dupa ce ai full pui la str pentru forta mai mare tongue

| 5Card explică (pentru Blu3Smyle):

Mersi mult a fost foare bun chair e adevarat big grin

1 răspuns: