| Umbra3 a întrebat:

WoW vs Metin2? Nu pot intelege de ce unii oameni spun ca metin2 e cel mai tare e cel mai nu stiu cum? sa va spun eu ce si cum!
1.Metin2 nu se poate compara cu WoW(never)
2. Dupa un calcul facut de GameForge toate metinurile oficiale si toate privatele la un loc au peste 7 mil de jucatori intre 7-8mil iar conform Blizzard, primul WoW Burning Crusade are 11 mil de jucatori lol.Si faza culmea e ca la WoW se plateste si la metin nu dai niciun ban.
3.Metin are 1.5gb si WoW are 20Gb eu mi-am luat cu 15Gb
4.In metin2 poti calarii doar un cal pe cand in wow poti calarii rinoceri cai chiar poti zbura cu dragoni!
5.Cand a aparut metin2 totul era frumos pana cand au intrat copiii aia de 11-12 ani eu am nimerit unu de 7 ani(dependeti de pc)...pe cand la WoW joaca 98% din joc persoane peste 16 ani(eu fac parte din cei 2% avand 14 ani).
6.in metin2 ati vazut ca foarte multi jucatori incep sa cerseasca bani iteme si nu mai stiu ce pe cand la WoW nu cere nimeni nimic.
7.HACK...Ati observat ca foarte multi jucatori din metin folosesc cheat, hack si bot(de atack de trade de pescuit.).pe cand la WoW exista doar cateva hackuri si sunt prisi foarte rapid pe cand la metin2 aia nu patesc nimic.
8. Event din pastele cailor...Saptamana trecuta a fost cica event in metin2 si ce ma rog event? Flacari de 72 pe care cine sa le bata aia de 80 ca asa stie tembelu de GM si 2 ox-uri si GM nu stie sa anunte datele eventului(ora, loc, data)...pe cand la WoW se anunta eventu cu mult timp inainte(de fapt jucatorii sau invatat cand o sa fie event)iar eventu este pentru toti chiar si pentru incepatori.
9.In metin sunt foarte putine mijloace prin care sa iti faci itemele +9 pe cand la WoW sunt blacksmith cookie stone...
10.In metin exista doar cateva harti in jur de(13-16)pe cand la WoW sunt zeci de harti doar pe un singur continent deci de fapt sute de harti.
11.In metin poti sa-ti faci doar 4 caractere din 4 rase si 2 categorii(o prostie dupa mine)pe cand la WoW eu de exemplu am 7 caractere...si sunt o groaza de rase si categorii.
12.metin are sute de servere private in toata lumea.Pe cand WoW are sute de servere doar in Europa!

Intrebarea:Ce preferati WoW sau metin2?

Răspuns Câştigător
| NothingGood a răspuns:

Wow,metin2 si 4 story(metin in special) sunt considerate jocuri marfa DOAR PT ROMANI,romanul cum n-are minte,nu invata o alta limba decat a noastra,logic ca nau auzit de wow sau chestii de astea, daca se apuca zic ca e joc in nu stiu ce limba, din tot wow official nici macar 100.000 de romani nu cred ca joaca, pe metin official atatia sunt doar peun sv...asta e Romania n-am ce zice

362 răspunsuri:
| NobodyForYou a răspuns:

Eu am 12 ani andywar33 si eu joc wow dar mai joc si metin ci aqw

| adalian22 a răspuns:

Dupa cum zic wow nu trebuie sa aiba grafica ca nu joci call of duty advence warfare. acolo trebuie sa intelegi jocul, iar in schimb metin e pentru copii de 11 12 ani pentru iei metin e wow :O dar pune-i sa joace world of warcraft ca isi prind urechile

| SpinSnake a răspuns:

Wow zic :d

| Drecodrreg a răspuns:

LOL metin2 sute de servere?!
Metin2 are mii de servere!
Recomand WOW pentru ce-i care au bani(ce-i care-s prost-i sa dea banii pe nimic)
Si recomand Metin2 pentru cei care vor sa joace gratis.

| Thuglife02 a răspuns (pentru Drecodrreg):

Recomanzi metin2 pentru cei care vor sa joace gratis si au bani sa doneze sa isi ia inele de exp asta ai uitat sa mentionezi laughing in plus poti sa joci wow si fara bani pe servere privatehappywinking

| Heker_Alex_1992 a răspuns:

NoyhingGood...cik nu joaca 100.000 de romani pe metin2 oficial...ba pe metin2 oficial cum ar fi Ro joaca cei mai multi playeri romani! Cum sa compari Wow cu metin2..habar nu aveti ce sunt alea jocuri..Eu prefer metin2

| Netherions a răspuns (pentru Heker_Alex_1992):

Nici nu ma mira nu vezi ce nume ai predestinat already

| Netherions a răspuns (pentru Heker_Alex_1992):

Da normal ca majoritatea romanilor analfabeti wow rule

| Anonimus2222 a răspuns:

Auziti,mai lasati-ma cu Metin2! e o cacanarie, jucatoris Re., Cre., Idio.Etc! eu joc Wow si am de toate! in metin ai decat un mount! si nu ma luati cu servarele private ca eu vorbesc de ala original! si in metin2:sura=prost,ninja=idiot.etc! auziti mai intai invatati sa scrieti si apoi imi raspundeti, ok? hai pa! WoW E cel mai tare! metin e un ****!

| AndreiChris03 a răspuns:

Va zic eu cea mai mare dif intre wow si metin la wow distractia e maxima la metin faci lvl 15 si te plictisesti.

| mexicano a răspuns:

Eu zic ca metin2ro pentru ca la wow sa luat dupa metin doar ca wow e mai misto in ceva: doar in carcatere si rase rest nimic etse praf jocu am jucat wow vro2 ani si am realizat ca jocul este un nimic decat metin2ro dar nu pot judeca parerea fiecaruia

| Netherions a răspuns (pentru mexicano):

Mai bine taci in nestinta sincer mai bine taci sti ce cel mai bine arunca computeru pe fereastra

| Alexutzu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Men eu nu inteleg ce vezi tu la WoW e cel mai rf joc din lume daca ai joaca emtin aiv edea ce fel este metinul
Daca esti un amre noob

| dumyjunior a răspuns:

WoW este si va ramane mereu in top-ul celor mai jucate jocuri din lume,,, respect Blizzard!

| TavyTzu a răspuns (pentru dumyjunior):

Ba dar tu te-ai uitat la top online games metin2 e pe 8 iar wow pe 90 si ceva

| Netherions a răspuns (pentru TavyTzu):

Da sure pe ce top ala facut pe tine si de retardati tai

| MollaM a răspuns:

De ce nu putem cadea de acord ca unora le place World of Warcraft si unora Metin2 ( Metin2 NU inseamna Metin2Ro, Metin2 Inseamna toate serverele de metine din toata lumea ) Eu prefer Metin, Metin2Terra mai exact, Cei care joaca WOW fie au mult timp liber fie sunt copii sub 16ani, Si eu am 16 dar nu a, atat timp liber )

| Dar1u2 a răspuns:

Frate parerea mea... WoW e un joc naspa e gen 4story nr 2...

| Vodka321 a răspuns:

In primul rand la wow se plateste si de asta este mai tare daca cineva iti sparge accountul ti se rezolva imediat de fapt in jocul acela Nici macar nu se pot sparge accountu sau furatul Goldului

Varsta:Eu am 14 si joc acel joc chiar pe oficial

Metin2 :este frree si ok e plin de romani si devii foarte atasat de el (ca si wow)

Grafici:E de asteptat ca wowul are grafici mai bune ca ok E World of Warcraft

Expansiune : Blizzard la fiecare an scoate cate o expansiune exemplu expansiunea anului 2012 care va aparera pe 25 septembrie Mists of Pandaria

Pret: Mi se pare prea scump ok sa ramana Platitul pe luna (50 de lei) si sa cumperri expansiunile dar

CHARACTER TRANSFER
FACTION CHANGE
NAME CHANGE
RACE CHANGE

Toate acestea ar trebui sa fie free dupa parerea mea...

| Netherions a răspuns (pentru Vodka321):

Nu platesti nimic daca iei o subscriptie da ce sa stii cei aia

| Martin200_1302 a răspuns:

Cum sa iti dai seama ca WoW E MUUUULT MAI BUN decat metin2?

1) Daca metinu e asa de "tare" de ce nu aparut si metin 3, ca doar WoW are vreo 4 expansiuni si urmeaza si a 5...

2) Toate, dar tooooate itemele din metin, sunt furate de pe wow, cand a aparut metin2, WoW era deja la expansiunea The Burning Crusade

3)Pe metin nici macar nu ai o harta de ansamblu! Nu te poti uita unde e terenul orcilor, unde e desertul...

4) Cel mai stupid lucru din metin - NU POTI SA SARI!
Deci pe WoW poti zbura si inota, iar pe metin nici macar sa sari?

5)Pe WoW ai oraser imense de te ratacesti in ele, iar mapele sunt asa multe incat nici nu sunt folosite...pe cand pe metin...inveti pe derost orcii si desertu si o mai fii pe acolo

Concluzie : WoW bate metinul, cuuuu mult...

| J3ker a răspuns:

Metin2 :d

| LongLife a răspuns:

Deci frate cum sa alegi metin 2 petnru ca jocul ala are 4 caractere, fiecare carecter are 4 skiluri e plin de hackeri noobi cersetori si copii intre 5-10 ani, are o grafica oribila, are maxim 100 de questuri care sunt de omorat cacei si ursi pe afara in plus dupa ce fcai lvl maxim (desigur daca exista asa ceva) ce ai bun de facut? poate dueluri cu cineva care daca nu joci cu hack nu o sa castigi niciodata deci eu as sterge porcaria aia de pe net pecand WoW este in top! are 12 rase, 10 clase dintre care poti alege sa joci de partea celor buni sau a celor rai ceea ce e super tare fiecare clasa are peste 30 skilurisi fiecare rasa are 3 talente in plus are 3 continente si lumea de afara (mapa e gigantica) in el poti merge de cu ground mount(pantere cai dinozauri struti motorete etc) si fly monturile care sunt super tari (dragoni grifoni lilieci etc) are o gramada de profesii dintre care unele secundare si altele principale questurile sunt super bine facute sunt facute cu logica si in plus dupa ce faci lvl maxim (85) sau chai inainte pai face battleground dungeons raiduri si multe alte chesi de exemplu sa faci reputatie cu diferite locuri pentru a lua diferite iteme. dizinul itemelor e super.tot in wow e bine gandit si bine definit deci Blizzard jos palaria! si chiar daca nu as mai juca wow as juca alte mmorpg gen flare mu c9 aion care sunt mult mai bune decat metin pe buna mai bina ma joc super mario 1 luna decat sa joc metin 2 minute! deci clar WoW de metin nu vrau sa aud e cel mai stupid joc 4ever!

| Fyrend a răspuns:

Wow este cel mai bun mmorpg si cel mai jucat la nivel mondial. Insa pentru a juca acest joc ai nevoie de putina minte, si la noi cum majoritatea playerilor sunt copii care nu prea stiu cum sa deosebeasca un joc bun de unul prost aleg prostia asta de metin. Toti marii playeri cum ar fi cei de la Razor sau ali experti in acest domeniu nici nu au luat in calcul metin cand au facut un top al MMORPG-urilor.

| Bud_Valentin_1998 a răspuns:

Eu iti dau un raspuns rapid..Niciunul deoarece traiesteti viata femeie nu sta si te droga cu metin2, wow, 4story sau mai stiu eu ce mmorpg gasesti tu. Concluzie: Traiesteti viataaa lasa metinul

| Glodeanu_Alex_1993 a răspuns:

Eu prefer wow metinul e de ****!

| Otaku_Alex_1997 a răspuns:

Daca e so lom asa toti depedenti de metin o sar spunca ca metinu e "cel mai tare" bla bla bla... Neaos. Da sa va spun doua trei lucruri. De exemplu daca metinu nu a fi roman ati mai juca? 1 metinu a aparut in 2000, wow in 2003. E adevarat nu e mare diferenta... Ba da este wow au avut bani si spunsorizari dupa urma warcraft joc aparut inainte de 2000. Au avut bani sa faca grafica peste vremurile de atunci si in continu inbunatateste si adauga lucruri noi.Wow nu se compara cu metinu nici la grafica nici la expansiune ( wow are si romane si comixuri si filme) ..la modele (wow 1321876 studiu recent metin 56-100.) Mobilitate ( pe wow te poti profesa in atatea moduri si sa faci atate orce e posibil aproape pe cand in metin ..down down down )

Cert wow costa bani da datorita acestui lucru wow no sa dispara newer si o sa aiba resurse sa se inbunatateasca incontinu.OO si inca ceva..NUs copiiiii tanci nici codati nici obsedati nici nimic.

Deci Pro wow

| Claudiu_Acatrinei_1990 a răspuns:

Ce trebuie sa faci la mt2 european ca sa-ti mearga caracteru da-ti un raspuns

| TavyTzu a răspuns (pentru Claudiu_Acatrinei_1990):

Claudiu la mt european caracteru mi-a mers, dar daca nu iti merge inseamna ca ai probleme cu clientul

| DinuNicu1 a răspuns:

Siu ca o sa ma injurati pentru comentariul asta dar fiecaruia i se pare cel mai tare jocul care ii place lui, nu e nevoie sa va injurati daca cuiva ii place gta o sa zica ca e cel mai tare, daca ii place metin2 la fel, wow la fel fiecare joaca ce vrea si nu cred ca cei ce joaca metin sunt prosti ca le place sau cei ce joacca wow sunt prosti ptca joaca acel joc

| KingOfThHill a răspuns:

Metin2= Mu! stii Eternitatii Tinerilor Izolati Neconditionat 2
wow=uau rolling on the floor

| KingOfThHill a răspuns:

Dar ma bine lasativa si de wow si de metin2! apucativa de cabal sau tera! alea sunt mult mai mistoace in prumul rand ca au skilluri si efecte mai spectaculoase... nu stiu acum de voi... dar mie asa mi se pare ca ar trebui sa fie un joc

| Rareshh99999 a răspuns:

Eu am jucat WoW cam o luna si cv pe serverul freakz, am facut nivel maxim etc. Dar tot nu imi place, tot prefer metinul, dc? Pt ca e mult mai simplu, nu stau cu zilele sa ma fac bun pe un joc greu (adica WoW), mai bine joc un privat de metin2 si in 2-3 zile am nivel maxim si full iteme bune...Mai e o chestie ce nu imi place la WoW, daca cumva te omoara de tot in duel, sau daca te omoara mobi esti nevoit sa o iei de la capat din cimitiru mapeistraight face, in rest e fain si WoW-ul, dar cum am zis mai sus, e prea greu, nu am timp sa il joc in amanunt sa imi dau seama mai bine ce ar trebui sa fac pe el...

In concluzie prefer metin2 tongue

| Cocteil a răspuns:

Ce prost e ala cica i se vede lui prost la wow ca are calculatoru varza in *** mea

| Netherions a răspuns (pentru Cocteil):

Lol mai exista si idioti

| Cocteil a răspuns:

Dadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss dadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssdadadadadadadadadadadadadadadassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss dasasdasdasdjhadasdvivdipasdvpiwerfvavfwefviaiipeaidsjksdajkasjdasjassjsjsjsjsjssjsjsjsujdsabsdaisdvpasdvasasvydasvdpasdvasviuiqquququuquququququququququququququuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqquuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuquqququququququuquuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| AndreiTeaca95 a răspuns:

Wow, are grafica nasolala ca la 4 story, in mt 2 daca joci pe oficial (Metin2Ro) imd te prinde daca ai hack, pe alte metine sunt si mape de lv mare (tip HostStyle Metin2), pe altele se face cate 3/4 eventuri pe zi si se anunta cand le face (4YoursMt2) asa ca n-ai ce zice, Metin 2 The Best :X

| BossDeBoss9000 a răspuns:

Joaca WoW e mai tare de cat mt2 am jucat si eu si acum m-am lasat s-a facut naspa rauangry depinde si ce wow descarci eu zic ca e tare wow cataclysm Frate incearca
Ca acum odata ce am jucat mt2 aproape nu te mai poti lasa... joaca wow