| Scorpions13 a întrebat:

As dori si eu cateva sfaturi din partea unor persoane care stiu bine.

Sunt din Buzau, si acum termin liceul, as dori sa plec la facultate la ASE in Bucuresti, as vrea sa o fac la zi.

Ma pot baga in armata, sa lucrez si sa fac aceste lucruri in acelasi timp? si daca ma bag in armata in Bucuresti imi asigura cazare si pot sa nu fac absente la cursuri?

Astept raspunsurile celor care cunosc aceste lucruri.

Va multumesc si cel mai folositor raspuns ii dau funda.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vrabia malai viseaza.

| Scorpions13 explică (pentru neutrino):

Ti-am spus doar sa ma ajuti dar vad ca ti-ai aratat inteligenta.
Nu trebuia sa te obosesti sa scrii ca nu ma ajuti cu nimic.

| neutrino a răspuns (pentru Scorpions13):

Scuza-ma. Am omis sa-ti spun ca armata iti mai da si femei si minte.