| deeadeea111 a întrebat:

Cum se termina volumul doi din,, La Medeleni"?

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Stiu ca nu te ajut dar crede.ma ca nu te va ajuta nimeni aici, nici macar cel care iti raspunde pentru ca e cu mult mai interesant sa termini tu cartea si sa traiesti fiecare eveniment, sa te contopesti cu personajele decat sa iti rezumama noi sfarsitul cartii

| deeadeea111 explică (pentru daniella9805):

Da este adevarat.tocmai astazi am continuat sa o citesc.am pus intrebarea pentru ca eram plictisita sa citesc mai departe dar totusi vroiam sa aflu sfarsitul ...merci pentru sfat!

1 răspuns: