| Ana_4223 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste melodii noi pentru ca sambata plec in excursie si vreau sa fa un cd cu muzica. vreau melodii gen antonia jameia melodii noi fara manele rock sau rapp..desi eeu ascult rapp si manele nu pun melodii de acest fel pe cd..multumesc funda la melodiile care imi plac cel mai mult.si vot la restul in jur de cate 25 de melodii vreau

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| mizantropuldinmine a răspuns:

Manele rock?

| xIuliiia a răspuns:

Http://top50.jurnalul-meu.com/ aici ai cate vrei tu;) funda? :>

| HeaVVy a răspuns:

Cum **** mea sa asculti rapp si manele? GOD BLESS US laughing

| Ana_4223 explică (pentru HeaVVy):

Da mai ascult si manele si rap, nu mi se pare anormal..nu ascult manele foarte multe cele numai cu florin salam cu dedicatiile dar ascult mai mult rapp, de exemplu daca sunt trista ascult manele, ca sunt mai de suflet, depinde de ce stare am