| hitman_5613 a întrebat:

Care sunt trupele rock pe care le urati cel mai mult?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu ai cum sa urasti trupe rock, daca esti fan. Poate doar sa am o usoara antipatie pentru Panic! At The Disco si Fall Out Boy.

| LastChance a răspuns:

De urat, nu urasc niciuna. Ma dezgusta cateva cum ar fi Tokio Hotel, Paramore, Black Veil Brides, Placebo aia mi se par stupizi in toata puterea cuvantului, iar Panic! At The Disco niste mascarici infecti.
Cred ca ar mai fi trupe care fac rockul de ras, dar nu am auzit de ele.
@Romaniarules, de ce urasti Behemoth? Nu ma prind.
Bafta!

| FucktheSystem a răspuns:

Nu urăsc nici o trupă rock. ( Ținând cont că eu nu consider că Tokio Hotel, Black Veil Brieds și altele sunt rock )

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu urăsc nicio trupă rock. Urăsc trupele care pretind că sunt rock.

| Aiicha a răspuns:

Probabil o sa primesc multi stupizilaughing
Dar nu imi plac Tokio Hotel si Brokencyde.

| andreeutzaa a răspuns:

Behemoth.Eu una ador rockul dar ei sunt prea. uite o melodie:http://www.youtube.com/watch?v=zzz0YVEgT5U&feature=related ...asta nu mi se pare muzica.

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu urasc nici o trupa rock. Cateva da, nu-mi plac dar atat.

| Skinnyman a răspuns:

Tokio Hotel,Skillet, Green Day, My Chemical Romance si lista poate continua.

| Robert_6755 a răspuns:

Nu urasc niciuna straight face De ce? Tu urasti? Pentru ca nu ar trebui...

| hitman_5613 explică:

Eu urasc Placibo ( vocalistu are voce de gay), King of Lion, 30 Second to mars( tot prea gay) si trupele romanesti