| TheRioted a întrebat:

Care sunt trupele rock ale momentului?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Pentru mine, trupele rock ale momentului sunt toate care-mi plac si pe care le ascult de cand ma stiu. laughing
Dar asa, "ale momentului" cred ca... Linkin Park, Thirty Seconds To Mars, Arctic Monkeys, Pink Floyd... adica eu iti zic ce vad mai la toata lumea pe fb si pe la tv. Mi se pare ciudata ideea de "ale momentului" laughing

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Rammstein, Metallica, Megadeth, Motorhead, Rob Zombie, Hammerfall, System of a Down, AC/DC, Disturbed, Judas Priest, Testament, Altar, Slipknot, Pantera.

| Cameliapantiru a răspuns:

Personal, imi place muzica rock veche, cea din anii '60-'70-'80.Trupele pe care le ascult sunt Scorpions, Queen, The Beatles, Guns'n'Roses, Pink Floyd, Eagles, Led Zeppelin. Auditie placuta!

| AnotherNimrod a răspuns:

Pai nu prea poti intreba despre ''trupele MOMENTLUI''. E diferit pentru fiecare, depinde ce ascultiwinking Trupe care sunt apreciate (si pe care la apreciez si eu ) sunt: Linkn Park, Green Day, Thirty Seconds To Mars, Tokio Hotel, Black Veil Brides si am vazut ca multi asculta si trupa aia, J-Rock (dar eu nu o ascult).

| blueangel99 a răspuns (pentru AnotherNimrod):

J-Rock nu e o trupa, e un gen de muzica. Inseamna Japanese Rock.

| AnotherNimrod a răspuns (pentru blueangel99):

La Dracu', era de la alta intrebare si mi-a ramas in minte rolling on the floor