| Miskkoripistic a întrebat:

Cine asculta rap? Dar nu rap din ala de pe la radio... Cine asculta, nimeni altu', afo, kazi ploae, flou rege, subcarpati, doc, VD, nwada, samurai, stres, sisu, chimie, dragonu', ezekiel. subsemnatu', si multi alți...

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Eu ascult. +c3dryk şi Rappa, să nu uităm :3

| Miskkoripistic explică (pentru AlleSss):

Da, nu am apucat sa ii spun pe toti. Am uitat si de omu gnom, de el nino, tecko starr, etc.

3 răspunsuri:
| Δna a răspuns:

Eu ascult doar : Samurai, Nimeni altu, Sisu, Chimie, Dragonu, Doc și afo, restul nu am ascultat până acuma.

| Miskkoripistic explică (pentru Δna):

Sa asculti si kazi ploae (instrumental fantastic), sau Subcarpați (format din Vali umbra si Bean mc) oricum, asculta in continuare.